Tel. 731 937 018, 734 553 941

Reference

Co se o nás říká...

Lukáš Tošovský

Firmu Chalupa instalatérství prováděla výměnu kanalizačních potrubí v bytovém domě s 28 bytovými jednotkami. Profesionálně odvedená práce, osobitý přístup k nárokům klientů, dobrý (a dodržený) harmonogram prací, šikovnost při řešení netypických detailů. To vše jsou důvody, proč mohu s klidným svědomím tuto firmu doporučit.

Petr FILIPEC, SVD čp. 472 v Milovicích

Firma Chalupa prováděla v bytovém domě, který spravuji montáž filtrů na vodu FS MAD a montáž ultrazvukových vodoměrů a výměnu potrubí v technickém podlaží domu. Práci odvedla velice profesionálně, rychle a přesně dle našich požadavků. Tuto firmu mohu všem jen doporučit.

Petr

Velmi profesionálně provedená práce. Lidský přístup k zákazníkovi. Velká spokojenost s úklidem po skončení prací. Doporučuji se na pana Chalupu obrátit i o odbornou radu.

Michal

Výborná firma ,spolehlivá, odborná. Zakázka od A do Z provedena podle představ a cenové nabídky . Spokojenost.

Bohuslav H.

Firma instalovala nový topný systém s plynovým kotlem. Vše navrhla, vysvětlila a zrealizovala ve stanoveném termínu. Velká spokojenost. Rovné jednání. Žádný "med kolem huby". Mohu doporučit.

Bezdíček

Profesionální přístup, kvalitní, rychlá a čistě odvedená práce. Po instalaci kotle bylo vše logicky vysvětleno. Maximální spokojenost, vřele doporučuji.

Alena

velmi rychle a kvalitně odvedená zakázka, všem můžu doporučit